• Tehran office:02133491178 / central office:03538305753-7
  • info@kabirsanat.com
The Great Technologists Of Isatis

The Great Technologists Of Isatis

استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا 
فن آوران کبیر صنعت ایساتیس یکی از پیشرفته‌‌ترین خطوط تولیدی کشور را در اختیار دارد و تمامی محصولات خود را بر اساس استاندارد‌های جهانی تولید می‌کند و این مسئله نقش بسیار موثری را در پیشرفت روز افزون این مجموعه ایفا کرده است . استفاده از تکنولوژی‌ های مدرن و بروز کمک کرده است تا محصولات مختلف ما از جمله رک های شبکه ومخابراتی از کیفیّت بسیار بالایی برخوردار باشند و میزان تولید ما بطرز چشمگیری افزایش یابد.محصولات ما شامل انواع رک دیواری، رک ایستاده، رک outdoor و... میباشد.


سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی تولید محصولات و زیرساخت‌های مخابراتی و صنعتی
سابقه‌ی فعالیت یکی از اصلی‌ ترین و حیاتی‌ ترین فاکتور‌های موفقیت مجموعه‌های تولیدی و صنعتی در نظر گرفته می‌شود و شرکت کبیر صنعت نیز از این قضیه مستثنی نیست و از سابقه‌ی زیادی در زمینه‌ تولید و فروش انواع رک‌های مخابراتی و شبکه برخوردار است و این ویژگی کمک کرده است تا مجموعه‌ی ما از شهرت و اعتبار بسیار بالایی در میان فعّالان این صنعت برخوردار باشد. ما در طول سال‌های گذشته موفق شده‌ایم تا از تمامی فاکتور‌ها برای ارتقاء فرایند تولید و فروش محصولاتمان استفاده کنیم و موفّقیت‌های بسیاری را در این مسیر کسب کرده‌ایم و این موارد باعث شده‌اند تا مجموعه‌ی کبیر صنعت به یکی از شرکت‌های پیشگام در این زمینه تبدیل شود و همواره مورد اعتماد مشتریان باشد.استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات
مواد اولیه مرغوب اصلی‌ترین پیش نیاز برای تولید محصولات باکیفیت است و مجموعه‌ی ما اشراف کاملی را نسبت به این موضوع دارد و به همین دلیل است که ما همواره از بهترین و با کیفیت‌ ترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنیم و این ویژگی یکی از مهمترین دلایل برتری تولیدات ما نسبت به سایر محصولات موجود در بازار می‌باشد و شهرت ما را در میان مشتریان افزایش داده است.